• Index
  •  » Regulamin
  •  » Regulamin [EPGP] Wyjaśnienie i Informacje ogólne

#1 2014-05-13 01:37:31

Archie

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-10
Posty: 13
Punktów :   

Regulamin [EPGP] Wyjaśnienie i Informacje ogólne

1.Co oznacza EPGP?
EP - EffortPoints (Punkty Wysilku)
GP - GearPoints (Punkty Uzbrojenia)

2.Co jest ważne?
Najważniejsze jest tak zwane PR (PRiority) czyli stosunek punktów EP do GP (EP/GP). Im większe PR tym większa szansa na otrzymanie itemka.

3.Jak sprawdzić punkty EP, GP oraz PR?
Gdy mamy już sciągnięty wymagany ADDON (EPGP) z naszego forum >> TU <<, wpisujemy w czacie

Kod:

/epgp

po czym powinna pojawić się nam tabelka z wypisanymi punktami EP/GP/PR calej gildii.

4.Czy jezeli mam najwyzsze PR to dostane item w 100%?
Jak jest napisane w Regulaminie, posiadanie najwyzszego PR nie swiadczy o tym ze dany przedmiot zostanie przydzielony tej osobie w 100% (ostateczne slowo maja oficerzy (OfficerLoot)).

5.Za co dostaje EP?
EP otrzymuje się za punktualne stawianie się na rajd raz za ubijanie bossów uznawanych w gildii za progressowe.

6.Za co dostaje GP?
- wychodzenie w trakcie rajdu bez konkretnego powodu i wytlumaczenia.
- nie stawienie się na rajd, na który było się zapisanym.   
- notorycznie popełniane błędy lub przerwy nie wynikające z zarządzenia lidera.
- przedmioty wygrywane na rajdach im lepszy przedmiot tym więcej GP.   

7.Co jeżeli w rajdzie są osoby z PUGU?
-EP oraz GP, są przyznawane jak na pełnym rajdzie gildiowym, aczkolwiek przedmioty "idą" na normalny roll.

8.Co to Decay?
Decay będziemy przeprowadzać w zależności od intensywności rajdowania w naszej gildii, mogą to być (tydzień/miesiąc/bądź inny okres czasu). Podczas Decay, wszystkie punkty EP zostają pomniejszone o zadaną wartość (7% lub 10% , w zależności od ich częstotliwości).

9.Co z przedmiotami typu Primordial Saronite , Crusader Orb , Epiki BOE itp.
Są one zbierane przez Lidera i wrzucane do Guild Banku. Jeżeli chodzi o Shardy na Shadowmourne'a prosimy o ponowne przeczytanie Regulaminu.

10.Jak wygląda sprawa gdy rajduję również Altami?
Alty są połączone z Mainem i mają wspólne EPGP.

11.Co jeżeli zapisałem się na rajd i jestem na czas, a nie ma dla mnie miejsca?
Osoba, która zapisała się rajd, przyszła na czas ale nie ma już dla niej miejsca otrzymuje normalną stawkę EP za stawienie się na rajd (o ile spełniła warunki z punktu 5). Owa osoba ma prawo zostać w "rezerwie" (tzw. Standby) i czekać, aż grupa będzie jej potrzebować. Osoby te otrzymują EP za bossy, które do tej pory zostały zabite. Jeżeli nastąpi taka sytuacja zapotrzebowania na daną osobę jest ona zobligowania do niezwłocznego wejścia na rajd (bez względu na wszytko).Osoby na rezerwie zobowiązane są do przebywania na TSie i muszą być dostępne w każdej chwili. Jeżeli dana osoba odmówi wejścia na rajd lub wyjdzie ze Standby przed zakończeniem rajdu cale EP zostaje USUWANE!

12.Ile EP muszę posiadać, żeby móc NEEDować przedmioty?
Aktualnie MinEP (minimalne EP) wynosi 500. Czyli osoby, które mają poniżej 500 EP nie mogą rollować itemów jako NEED , tylko w drugiej kolejności jako OFFSPEC.

13.Czy mogę się odwołać od otrzymanego GP?
TAK ! Ale tylko z sensowym wytłumaczeniem! Owe GP może zostać pomniejszone lub w nielicznych wypadkach usunięte całkowicie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz je poniżej, a postaramy się na nie odpowiedzieć

Zmiany

Offline

 
  • Index
  •  » Regulamin
  •  » Regulamin [EPGP] Wyjaśnienie i Informacje ogólne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pyrzyce.pun.pl www.wladcybakugan.pun.pl www.tajemnica.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.typennington.pun.pl